26.10.2017

OLUDENIZ AIR GAMES

OLUDENIZ AIR GAMES

Nikomu nie trzeba przedstawiać słynnego Oludeniz.
Oludeniz to mekka dla każdego, kto lubi paralotniarstwo. Paralotnie są częścią krajobrazu w tej okolicy.
Każdego roku w październiku w Oludeniz odbywają się Oludeniz AIR GAMES.
To największe wydarzenie sportowe w Turcji z udziałem paralotniarzy z całego świata. To nie konkurs ani zawody, ale szansa, aby być częścią niesamowitego wydarzenia. Festiwal jest otwarty dla wszystkich pilotów, od amatorów po profesjonalistów.
Paralotniarze i inni uczestnicy startują z Góry Babadag, która ma prawie 2000 metrów wysokości. Obok paralotni zobaczyć możemy również skoki spadochronowe, skoki basejump, lotnie, motoparalotnie i wiele innych atrakcji.
Przez cały czas festiwalu niebo jest jak żywe, przepełnione kolorami latających paralotni i spadochronów. Część pilotów lata solo, podczas gdy inni wykonują np. akrobacje grupowe.

Oludeniz Air Games to także świetne zakończenie sezonu dla firm tandemowych, które specjalizują się w dostarczaniu turystom niezapomnianych wrażeń z lotu tandemem nad przepiękną laguną.

Dzięki ludziom, którzy organizują imprezę - pozdrowienia dla naszego znajomego Kadri Tuglu - można uczestniczyć w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu paralotniowym. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy to przepiękne wydarzenie, pamiętaj o zarezerwowaniu sobie czasu w październiku 2018 roku

« powrót
Strona używa cookies
Dowiedź się więcej Zamknij